Kas Ikvienam Nepatīk Par patēriņa kredītu un kāpēc

Business & Finance

Ja kreditori vienojas, ka ir iespējams ātri novērst parādu un novērstu bankrota. Jūs varat arī sazināties ar savu kreditoru, lai apstrīdētu kredīta score ziņojumu kļūda. Jums nekavējoties sazināties ar saviem kreditoriem, ja jums ir problēmas veikt maksājumus. Lai sāktu ar, jūs varat mēģināt vienoties ar kreditoriem pats. Daudzi kreditori mēģinās izstrādāt pareizu maksājumu grafiks, ja viņi uzskata, tu rīkojies labticīgi, izmantojot mājokļa iegādei.

Just par ikvienam ir dažas daudzums parādu. Pretējā puses, daži parādu veidi ir slikti. Parasti, superior parāds tiek izmantota, lai pērk preces un pakalpojumus, kas var palielināt bagātību. Tas ir iespējams, lai saglabātu savu pašreizējo parādu ar palīdzību no mūsu maksas parādu konsolidācijas programmu!

Tagad iet labi uz priekšu un redzēt, vai parādu konsolidācijai aizdevumu varēs jums palīdzēt. Kam labs kredītreitings ir ļoti svarīgi, ja nodrošināt lielus finansiālus pirkumus, piemēram, transportlīdzekļa vai māju. Payday aizdevumi ir vieni no sliktākajiem veida slikto personīgo parādu. Saskaņā ar jaunākajiem statistikas datiem, tipisks avansu kopsumma ir 392 $. Tipisks auto aizdevums ir vairāk nekā 27000 $.

Kā izvēlēties patēriņa kredītu

Līdzekļi tiek izmantoti, lai nomaksātu kreditoriem. Bankām vēlas saprast, ka jūs samaksāt rēķinus. Kā daļa no parāda pārvaldības programmu, jums būs nepieciešams aizvērt maksas karšu kontus. Tas bija ēst, kad man bija jāmaksā nelielu mēneša uz mēnesi pārbaudes Apdrošinātāja pār laika ilgums.

Patēriņa kredīts – Pārskats

Jūs varat saņemt konsultācijas bez maksas jums. Konsultācijas tiek sniegta bez maksas. Visi mūsu konsultācijas ir pilnīgi konfidenciāla. Tā kā kredītu konsultāciju nav maksas, mūsu klientiem nav ko zaudēt. American Patēriņa kredītu konsultāciju piedāvā padziļinātu budžeta izstrādes analīzi un daudzas alternatīvas apstrādes finansiālas grūtības.

Bez ārkārtas fondu, jūs varētu atrast, ka drīz pēc tam, jūs vēlaties ieteikumus kredīta score padomdevējs. Ja jūs atklājat neprecīzus datus jūsu Equifax kredīta failu, jums vajadzētu domāt par pasūtīšanu dublikātu jūsu kredīta ziņojumu no abu pārējo kredīta ziņošanas biroji, lai redzētu, vai tie ir ziņot tieši to pašu kļūdu. Vienkāršākais veids, kā iegūt šo izdarīt, ir iegādāties 3-in-1 kredīta ziņojumu par. Ir iespējams pasūtīt vienu pilnīgi bezmaksas kredīta ziņojumu no katra no 3 valsts kredīta ziņošanas biroji vienu reizi gadā.

Parāds norēķinu var būt pārāka bankrots alternatīva, bet var izraisīt nopietnu kaitējumu kredīta rādītājus. Gluži vienkārši, meklējot metodes, ar kuru kredītlīgumi varētu tikt sniegti juridiski neizpildāmu. Tā kā nav saistības un nodevas, nav kaut ko zaudēt, ja jūs veicat lielāko daļu pilnīgi bezmaksas konsultāciju. Jūs vēlētos personai uzņemties atbildību, jo tas vienkārši nav godīgi. Viens cits svarīgs apsvērums ir piekļuve konsultācijas. Lai padarītu lietas vēl ļaunāk, divi jauni reģioni strīda rašanās. Nevienā cenu un bez spiediena izdarīt līdz jūs esat pilnīgi pārliecināts, tagad ir iespēja pieteikties ietaupījumu.

Patēriņa kredītu akts ir ļoti liels mazliet likumdošanu. Bad veidi parāda parasti izmantoti, lai iegūtu preces un pakalpojumus, kam nav nekādas ilgstošas cenu. No iegādes māju process ir izaicinājums. Tas ir ļoti svarīgi saprast, ka, ja jūs aizpildīt kredīta pieteikuma, kā, piemēram, auto aizdevumu, hipotēku vai kredītkartes, jūs dodot atļauju šim kreditoram vai aizdevējam pull reprodukcija jūsu kredīta ziņojumu un novērtēt savu kredītspēju par aizņēmēju. Daži klienti vēlas papildu palīdzību oficiālu parāda vadības plānā, lai gan lielākā daļa labums no kredītu konsultāciju vien. Pirms jūs sazināties ar pakalpojumu, apsvērt turpmāko informāciju zemāk. Ir absolūti bez maksas tikties ar CCCS-OC Mājokļu konsultantam runāt par stratēģijām, lai izvairītos ierobežošanas uz savu māju.