Bildes nekā kamīns, atpūta

Meklējot labāko Bildes pār kamīns

Ja jūs nolemjat nokrāsot visu istabu, sākot no griestiem un darba leju ir ieteicams. Ja jūs atklājat savu dzīvojamo istabu mazliet blāvi, pievienojot vēl pāris lampas var atdzīvināt šo augšu, un arī pievienot akcentu uz konkrētām vietām. Akmens kamīni izrādīties atpakaļ stilā šodien. Kamīns var izveidot no dažāda veida materiāliem. Kam kamīns jūsu mājā padara kopējo mājas dekoru, šķiet, vairāk grezns un moderns. Tātad, dekors jūsu mājā nav īsti jautājums, ja esat beidzot pieņēma lēmumu instalēt to. Dažreiz, nesakritības lietas arī izcilu dekors kamīna.

Fakti, Fiction un bildes pa kamīns kamīns

Vai jūs, lūdzu, pasakiet man attiecīgus līdzekļus, lai pakārt foto augstāk kamīnu. Abi attēli ir apm. Katrai fotogrāfijai var iegūt ievērojamu notikumu vai tikai dažas pienācīgas reizes.

No vislielākās priekšrocības akmens finiera, ir tas, ka to var izmantot interjera papildus ārpuses jūsu mājā. Tas ietver izmantošanu stikla, terakotas, un dzelzs kā vienkāršu materiālu. Protams, forma materiāla jūs pick gatavojas ietekmēt rēķina kamīna. Hanging daļu mākslas darbu tuvu “daļa mēbeļu tiešām nav precīzs pats kā karājas daļu mākslas darbu tieši virs” šķēle mēbeles. Gadījumā, ja siena aiz ir teksturētu, jūs pat varētu saņemt vieglu rāmi, vai daudzi kadri dažādās formās, un nodot tos pret sienu. Jūs varat meklēt kamīna dizainu lielu unikālu vietu. Ir vairāki skaisti kamīns dizainu, ka jūs varat izvēlēties no.

Apsverot mājas apdare, pati pirmā lieta, jums ir jāizlemj par ir tāda veida izskatu jūs vēlētos realizēt. Ja tas ir tā vēlaties, tad šeit ir dažas idejas, jūs varat izvēlēties no. Domāju, ka no kastes, paskatīties, un jums var radīt dažas Superb idejas pats. Ir vairāki Dekoratīva idejas, kas varētu pārveidot ne tikai kamīns, bet visu telpu. Šajā laikā, jūs varat turpināt un iekļaut šos neskaitāmas idejas, lai uzlabotu izskatu jūsu uzturēšanās vieta. Starp ideālu Dekoratīva padomus konkrētā gadījumā izmanto sveces. Lai sāktu ar, tur ir dūmi jautājums.

Pieņemsim tikai apskatīt vairākiem galvenajiem izskaidrojumiem, kāpēc ļaudis izvēlas akmens finieris pār ķieģeļu kamīni. Kamīns kamīns ir lielisks uzmanības praktiski jebkurā telpā. Dekoratīva kamīns mantels kāzām ir lielisks līdzeklis, lai labāk uzmanības centrā telpā. Liels kamīns mantels gūt no šīs kategorijas apdare. Koka kamīns mantels ir diezgan populārs, un pastāv vairāki dizainu jūs varat izvēlēties no. Koka kamīns kamīns nav grūti uzstādīt tā, ka jums nav nepieciešams nodarbināt darbuzņēmējs. Pirms jūs vēlaties īstenot kamīna, Jums ir jābūt vispārēju priekšstatu par to, ko jūs vēlaties, lai saglabātu uz kamīns.

Smilšu tālāk pa virsmu, lai novērstu jebkādu pašreizējo apdari. Optimālais / optimāli daļa ir, jo tas atgādina dabīgā akmens tik cieši, daudz cilvēku būs domāt, ka tas ir patiešām reāls akmens. Terakota tiek nodarbināts padarīt podi ar dažādas formas un krāsas. Flīzes, kas ir izskatu ķieģeļiem parasti novēro. Stikls, attēlus vai fotogrāfijas ir pāris tipiskas materiālu. Tātad, nevis apgaismojums patieso uguni, varat gaismas sveces. Jūs pat varat ievietot svečturi uz kamīns papildus puķu vāzes.